Bli medlem

Send inn skjemaet og bli medlem av Postkortsamlere i Vest. Når innmeldingsskjemaet er mottatt sender vi svar på epost med vedlagt faktura for betaling av kontingenten. For en årskontingent på kr. 225,- får du tilsendt 4 numre av medlemsbladet, der 2 av dem har hovedfokus på våre store medlemsauksjoner. Har du noen spørsmål knyttet til medlemskapet kan du anføre det under andre opplysninger i skjemaet. Se forøvrig klubbens vedtekter.

Er du ikke allerede medlem, fyll ut innmeldingsskjemaet under:

Innmeldingsskjema

2 tanker om “Bli medlem”

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: